VIDEO Euroliga: Spektakularni Teodesić odveo CSKA do 4. pobjede

Autor: Branko Tabak

Euroliga ekspresnim ritmom ide dalje. U 4. kolu CSKA je upisao i četvrtu pobjedu. Aktualni prvaci Eurolige kod kuće su nadigrali Unics Kazan 98-80.

Miloš Teodesić je bio prve ime utakmice sa 16 poena i 10 asistencija. Marko Banić je u redovima poražene momčadi postigao 8 poesna uz 2 skoka. Djelić spektakularnih Teodesićevih poteza pogledajte ovdje:

Nakon uvjerljivog prvog poluvremena Darussafaka Dogus se potpuno raspala u nastavku protiv Anadolu Efesa hrvatskog trenera Velimira Perasovića. Gosti su slavili 79-84. Predvodio ih je Thomas Heurtel s 15 koševa i 9 asistencija. Kod pobjednika Zadar Dogus Basketball Tournamenta najefikasniji je bio Skottie Wilbekin s 13 poena.

Real Madrid se brzo oporavio od poraza od Baskije i na gostovanju uzeo bodove kod Repešinog Armani Milana. Real je slavio 90-101. Domaćinima nije pomoglo 13 koševa i 6 asistencija Krunoslava Simona. Anthony Randolph je kod gostiju postigao 20 poena uz 14 skokova.

Do treće pobjede stigao je prošlogodišnji sudionik Zadar Dogus Basketball Tournamenta Olympiacos koji je na gostovanju bio bolji od Baskonije 90-95. Utakmicu je s 15 poena, 15 asistencija i 7 izgubljenih lopti obilježio Vassilis Spanoulis.